Jubileusz 80- lecia Szkoły

Harmonogram obchodów Jubileuszu szkoły

Harmonogram obchodów Jubileuszu szkoły

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie Szkoły Podstawowej w Starych Kosinach zapraszają na obchody Jubileuszu Szkoły, który odbędzie się 24 listopada 2018 roku.

• 12.00- Msza Święta w Kościele pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Żurominku w intencji absolwentów, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.
  • 13.00- Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy na grobach nauczycieli i pracowników szkoły na Cmentarzu Parafialnym w Żurominku.
  • 13.30- Przyjazd do szkoły i wspólne zdjęcie przed budynkiem szkoły.
  • 13.40- Odsłonięcie tablicy pamiątkowej.
  • 13.50- Wręczenie upominków okolicznościowych.
  • 14.00- Rozpoczęcie obchodów Jubileuszu w budynku szkoły:

- powitanie Gości;

- wystąpienie Dyrektora Szkoły;

- przemówienia zaproszonych Gości;

- część artystyczna w wykonaniu uczniów szkoły;

- słodki poczęstunek dla Gości: tort okolicznościowy, kawa, herbata;

- zwiedzanie szkoły: wernisaż zdjęć, prac uczniów, kronik szkolnych oraz pamiątek;

- wpisy do okolicznościowej Księgi Pamiątkowej;

- spotkania z nauczycielami, absolwentami i uczniami szkoły;

- kiermasz;

• 17.00- 24.00- dla chętnych gości możliwość udziału w uroczystym Balu Absolwentów

- wpisowe na bal-  od osoby 100 zł,  płatne do 24 października 2018 roku w sekretariacie szkoły lub na rachunek bankowy Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Starych Kosinach o numerze  19821300083003040611770001 z dopiskiem "Bal- prosimy też dopisać imię i nazwisko".

Serdecznie zapraszamy Państwa!