"Nakręceni dla Kubusia"- zbiórka nakrętek "Ratujemy i uczymy ratować"- pierwsza pomoc przedmedyczna Paczka dla podopiecznych Zakładu Opiekuńczo- Leczniczego w Kraszewie- Czubakach "Szlachetna paczka"- pomoc dla rodzin w potrzebie Pomagamy Natalii Kopowicz "Białe serca"- kampania przeciwko przemocy, narkotykom "Góra grosza"- zbiórka dla dzieci z domów dziecka Kampania "Białych wstążek"- kampania przeciwko przemocy kobiet Pomagamy choremu Gabrysiowi Rychcikowi "Twój miś może zostać ratownikiem!"- akcja przekazywania misiów

Działaność charytatywna

Kampania "Białych wstążek"- kampania przeciwko przemocy kobiet

Kampania "Biała Wstążka" w Ekonomiaku » Biblioteka w Zespole ...

Kampania "Biała Wstążka" to największa na świecie prowadzona w ponad 55 krajach świata międzynarodowa kampania społeczna skierowana do mężczyzn, mająca na celu walkę z przemocą wobec kobiet.

Kampania odbywa się w ramach światowych „16 dni przeciw przemocy ze względu na płeć”. Początek akcji to 25 listopada -  Międzynarodowy Dzień Przeciw Przemocy Wobec Kobiet , który  upamiętnia dzień zamordowania działaczek na rzecz praw człowieka, sióstr Mirabal, w 1960 r. w Republice Dominikany. Koniec - 10 grudnia Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka – jest to podkreślenie, że przemoc wobec kobiet jest łamaniem podstawowych praw człowieka.

Celem kampanii jest przeciwdziałanie przemocy w szczególności wobec kobiet i w rodzinie, pokazanie, że mężczyźni wspierają kobiety i również są przeciwni stosowaniu wobec nich przemocy. Biała wstążka symbolizuje zobowiązanie do przerwania milczenia w kwestiach przemocy wobec kobiet i powstrzymania się od wszelkich form jej stosowania.

ROK SZKOLNY- 2020/ 2021

ROK SZKOLNY- 2017/ 2018

ROK SZKOLNY- 2016/ 2017

Do akcji włączyli się nawet najmłodsi !!!

GRATULUJEMY POSTAWY !!!!!